Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 308 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.yt
  • Server 3obeywish.com
Consecration (2023) me Titra Shqip

Consecration (2023) me Titra Shqip

I bekuar qoftë mallkimi.Feb. 09, 2023United Kingdom90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vetëvrasjes së supozuar të vëllait të saj prift, Grace udhëton në manastirin e largët skocez ku ra për vdekje. Duke mos i besuar rrëfimit të Kishës, ajo zbulon vrasje, sakrilegj dhe një të vërtetë shqetësuese për veten e saj.

Consecration (2023) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Consecration
Vlerësimi IMDb 5.1 1,091 vota
Vlerësimi TMDb 6.593 27 vota

Regjizori

Aktorët

Danny Huston isFather Romero
Father Romero
Thoren Ferguson isDCI Harris
DCI Harris
Janet Suzman isMother Superior
Mother Superior
Ian Pirie isVincent
Vincent
Alexandra Lewis isSister Beth
Sister Beth
Kit Rakusen isYoung Michael
Young Michael
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
Here Before (2022) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse (2021) me Titra Shqip
Star Trek: First Contact (1996) me Titra Shqip
Bad Moon 1996
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Terminator Salvation (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x