Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Constantine (2005) me Titra Shqip

Constantine (2005) me Titra Shqip

Ferri e do atë. Parajsa nuk do ta marrë atë. Toka ka nevojë për të.Feb. 08, 2005Germany121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Constantine ka qenë fjalë për fjalë në ferr dhe kthehet. Kur ai bashkohet me një police për të zgjidhur vetëvrasjen misterioze të motrës së saj binjake, hetimi i tyre i çon ata nëpër botën e demonëve dhe engjëjve që ekziston nën peizazhin e Los Anxhelosit bashkëkohor.

Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Constantine
Vlerësimi IMDb 7 370,368 vota
Vlerësimi TMDb 7.076 6,725 vota

Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isJohn Constantine
John Constantine
Rachel Weisz isAngela Dodson / Isabel Dodson
Angela Dodson / Isabel Dodson
Shia LaBeouf isChas Kramer
Chas Kramer
Max Baker isBeeman
Beeman
Pruitt Taylor Vince isFather Hennessy
Father Hennessy
Jesse Ramirez isScavenger
Scavenger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Ripper Untold (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
You’re Killing Me (2023) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
Bad Boys II (2003) me Titra Shqip
Resident Evil: Vendetta (2017) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000 me Titra Shqip
The Scorpion King 4: Quest for Power (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x