Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 343 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip

Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip

May. 08, 2019Russia125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nxënësja e djeshme e Leningradit, Masha Yablochkina, pas një dimri të ashpër të bllokadës së viteve 1941-1942, vjen në kurset hekurudhore me shpresën për të mbijetuar dhe për të fituar forcë. Nga atje, vajza dërgohet në ndërtimin e autostradës Shlisselburg, e cila lidh qytetin me kontinentin dhe është në pamje të drejtpërdrejtë të artilerisë gjermane. Kështu që heroina futet në kolonën e 48-të të lokomotivës së rezervës speciale NKPS, e cila, me koston e rrezikut vdekjeprurës, do të duhet të dorëzojë 75% të të gjitha ngarkesave dhe pajisjeve ushtarake në Leningrad.

Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Коридор бессмертия
Vlerësimi IMDb 5.6 332 vota
Vlerësimi TMDb 5.875 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Manodrome (2023) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Enough (2002) me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
McFarland, USA (2015) me Titra Shqip
Turks & Caicos (2014) me Titra Shqip
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Kandi Burruss and Todd Tucker’s The Pass (2023) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x