Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 703 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Creed (2015) me Titra Shqip

Creed (2015) me Titra Shqip

Trashëgimia juaj është më shumë se një emërNov. 25, 2015USA133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish-kampioni i botës në peshën e rëndë Rocky Balboa shërben si trajner dhe mentor i Adonis Johnson, djalit të mikut të tij të ndjerë dhe ish-rivalit Apollo Creed.

Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Creed
Vlerësimi IMDb 7.6 281,033 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 6,451 vota

Regjizori

Ryan Coogler
Regjizori

Aktorët

Michael B. Jordan isAdonis Johnson
Adonis Johnson
Sylvester Stallone isRocky Balboa
Rocky Balboa
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Andre Ward isDanny 'Stuntman' Wheeler
Danny 'Stuntman' Wheeler
Tony Bellew is'Pretty' Ricky Conlan
'Pretty' Ricky Conlan
Ritchie Coster isPete Sporino
Pete Sporino
Graham McTavish isTommy Holiday
Tommy Holiday
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clear and Present Danger (1994) me Titra Shqip
The Man Who Killed Don Quixote (2018) me Titra Shqip
Pleasure (2021) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
Topside (2022) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
The Best of Me (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x