Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6698 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
  • Server 3vidmoly.to
Daddy’s Little Girls (2007) me Titra Shqip

Daddy’s Little Girls (2007) me Titra Shqip

Familja vjen e para.Feb. 14, 2007United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Monty (Idris Elba), një mekanik pa para dhe baba i tre vajzave, përpiqet të mbijetojë me punën e tij të ndershme në një lagje të varfër. Pasi mësoi se kujdestaria e vajzave do të shkojë tek ish-gruaja Jennifer, një grua me moral të dyshimtë dhe një tregtare droge.

Monty është i detyruar të punësojë avokaten Julia, që e ka takuar së fundmi gjatë një shërbimi si shofer, për të vazhduar që vajzat e tij të jetojnë me atë në një mjedis të qëndrueshëm dhe të dashur. Pavarësisht nga dallimet e mëdha shoqërore dhe ekonomike, Monty dhe Julia përfundojnë të dashuruar, por para se të jenë të lumtur do të duhet të plotësojnë boshllëkun që i ndan.

Daddy’s Little Girls (2007) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Daddy's Little Girls
Vlerësimi IMDb 5.8 7,186 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 70 vota

Regjizori

Tyler Perry
Regjizori

Aktorët

Gabrielle Union isJulia Rossmore
Julia Rossmore
Idris Elba isMonty James
Monty James
Tasha Smith isJennifer Jackson
Jennifer Jackson
Malinda Williams isMaya Elizabeth
Maya Elizabeth
Juanita Jennings isKatheryn Jackson
Katheryn Jackson
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Cake (2014) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
You People (2023) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
The Client List (2010) me Titra Shqip
Senior Skip Day (2008) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
The Outpost (2020) me Titra Shqip
Tale of Tales (2015) me Titra Shqip
Infinitely Polar Bear (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x