Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5446 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4embedv.net
Dashuri dhe Turbulenca (2022) Film Shqiptar

Dashuri dhe Turbulenca (2022) Film Shqiptar

Apr. 07, 2022Albania90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Edi është një biznesmen mjaft i suksesshëm. Ai kujdeset shumë për veten, bën një jetë të mire dhe komode, por duket se ka një dobësi: femrat. Edi ka tre të fejuara dhe të treja janë stjuardesa. Kristina, është shqiptarja e tij e zemrës, stjuardesë e Air Albania. Eleni, koketa e tij greke, stjuardesë e Fly Greece dhe Françeska, italiania e tij pasionante, stjuardesë e ItaAirways. Kjo jetesë e Edit nuk është aspak e zakonshme, por ai ka gjetur një mënyrë shumë efikase për ta menxhuar këtë çmenduri. Falë ndihmës së asistentes së tij të palodhur dhe të sertë Fridës, Edi ia arrin gjithmonë ta mbajë situatën nën kontroll. Pjese e kësaj loje bëhet edhe Danieli, mik i fëmijërisë së Edit, i cili troket papritur në derën e këtij të fundit. Në këtë “fluturim” të qetë të Edit papritur nisin turbulencat. Për shkak të disa të papriturash, të treja stjuardesat gjenden në të njëjtën ditë, në të njëjtën shtëpi. A do të arrijë Edi t’i shpëtojë kësaj çmendurie që ka krijuar me duart e veta?

Dashuri dhe Turbulenca (2022) Film Shqiptar
Titulli origjinal Dashuri dhe Turbulenca
Vlerësimi IMDb 7.5 50 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Monster High: The Movie (2022) me Titra Shqip
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Fanboys (2009) me Titra Shqip
Confess, Fletch (2022) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Luaneshat e Kodres (2021) a.k.a. The Hill Where Lionesses Roar Film Shqiptar
Mike and Dave Need Wedding Dates (2016) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x