Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 854 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip

Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip

Përgatituni për Ardhjen e Dytë.May. 10, 2018Canada119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me ardhjen e Cable, një luftëtar i infektuar me një virus tekno-organik i aftë të udhëtojë nëpër kohë, Deadpool është i detyruar të rimendojë vlera të tilla si miqësia dhe familja. Duke u përballur me armikun dhe antagonistët e ndryshëm të tjerë, ish-ushtari Wade Wilson do të detyrohet kundër vullnetit të tij të reflektojë në atë që do të thotë të jesh hero dhe të kuptosh se shpesh duhet të luash pis për të bërë gjënë e duhur.

Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deadpool 2
Vlerësimi IMDb 7.7 500,083 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 13,321 vota

Regjizori

David Leitch
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Josh Brolin isNathan Summers / Cable
Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin isVanessa Carlysle
Vanessa Carlysle
Julian Dennison isRussell Collins / Firefist
Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz isNeena Thurman / Domino
Neena Thurman / Domino
T. J. Miller isJack Hammer / Weasel
Jack Hammer / Weasel
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Brianna Hildebrand isEllie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Jack Kesy isBlack Tom Cassidy
Black Tom Cassidy
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Castaway on the Moon (2009) me Titra Shqip
The Guardians of the Galaxy Holiday Special (2022) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Four to Dinner (2022) me Titra Shqip
Tulsa (2020) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Dark Asset (2023) me Titra Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x