Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 748 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Deadpool (2016) me Titra Shqip

Deadpool (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni fillimin e një fundi të lumturFeb. 09, 2016United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent i forcave speciale u kthye në mercenar, Wade Wilson fiton fuqi të jashtëzakonshme shëruese dhe adopton alter egon e Deadpool pasi iu nënshtrua një eksperimenti. I armatosur me aftësi të reja dhe i bekuar me humor të zi, ai do të ndjekë njeriun që gati i shkatërroi jetën.

Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deadpool
Vlerësimi IMDb 8 925,349 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 24,998 vota

Regjizori

Tim Miller
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isWade / Deadpool
Wade / Deadpool
Gina Carano isAngel Dust
Angel Dust
Brianna Hildebrand isNegasonic Teenage Warhead
Negasonic Teenage Warhead
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Jed Rees isRecruiter
Recruiter
Stefan Kapičić isColossus (voice)
Colossus (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Starship Troopers: Traitor of Mars (2017) me Titra Shqip
The Tiger’s Nest (2022) me Titra Shqip
The Marksman (2021) me Titra Shqip
Extraordinary Mission (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Da grandi (2023) me Titra Shqip
Cashback (2007) me Titra Shqip
The Scorpion King 4: Quest for Power (2015) me Titra Shqip
The Polar Express (2004) me Titra Shqip
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
3 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x