Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 478 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip

Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip

Në çdo sekret ka një ferr.May. 05, 2023Colombia90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtatë të panjohur zgjohen në një rezidencë në mes të askundit për të zbuluar se janë pjesë e një loje të shtrembëruar. Ata do të kenë 60 minuta për të zgjedhur një person për të vdekur; përndryshe, të gjithë ata do të vriten. Ndërsa ora shënon, sekretet më të çuditshme do të dalin në dritë dhe ata do të zbulojnë se të gjitha janë të lidhura nga një e kaluar e errët.

Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip
Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Uno para morir
Vlerësimi IMDb 5.4 1,119 vota
Vlerësimi TMDb 6.573 130 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True to the Game (2017) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Women Talking (2022) me Titra Shqip
Lake Placid: Legacy (2018) me Titra Shqip
The Jester (2023) me Titra Shqip
Sijjin 5 (2018) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
Island Escape (2023) me Titra Shqip
The Informer (2019) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Doom of Love (2022) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x