Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 381 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip

Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip

Ai është i armatosur... Ai është i adhurueshëm... Dhe ai është jashtë shkollës për të gjithë verën.sJun. 23, 1993USA94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Denisi është një djalë i vogël shumë i gjallë, i cili u bën truke shumë të egra fqinjëve të tij, duke qëlluar me llastiqe pilula aspirinë në gojën e tyre ose duke ju zhdukur protezat. Në një pikë të caktuar në qytet shfaqet një bandit me qëllimin për të rrëmbyer një fëmijë dhe për të kërkuar shpërblimin e tij dhe ka idenë fatkeqe për të zgjedhur Denisin e dëmshëm: do të jetë zhbërja e tij!

Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dennis the Menace
Vlerësimi IMDb 5.6 59,410 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,084 vota

Regjizori

Nick Castle
Regjizori

Aktorët

Walter Matthau isGeorge Wilson
George Wilson
Mason Gamble isDennis Mitchell
Dennis Mitchell
Joan Plowright isMartha Wilson
Martha Wilson
Christopher Lloyd isSwitchblade Sam
Switchblade Sam
Lea Thompson isAlice Mitchell
Alice Mitchell
Robert Stanton isHenry Mitchell
Henry Mitchell
Amy Sakasitz isMargaret Wade
Margaret Wade
Paul Winfield isChief of Police
Chief of Police
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Jenny’s Wedding (2015) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Christmas with You (2022) me Titra Shqip
Suntan (2016) me Titra Shqip
Lady and the Tramp (1955) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda 2 (2011) me Dublim Shqip
Johnny English (2003) me Titra Shqip
Corner Office (2023) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
How to Train Your Dragon (2010) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x