Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 335 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip

Për gratë e Evropës ... Çmimi i dashurisë sapo u bë shumë më i lirë.Aug. 12, 2005United States83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Deuce Bigalow vendos të shfrytëzojë suksesin e tij me gratë duke u bërë xhigolo. Për të mësuar artin e joshjes, ndoqi mësimet në një kolegj të dedikuar në Angli. Ai zbulon se ekziston një shoqëri sekrete dhe shumë ekskluzive me të cilën shoqërohen të gjitha xhigolot e klasit të lartë dhe se një vrasës serial po vret joshësit më të mirë …

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deuce Bigalow: European Gigolo
Vlerësimi IMDb 4.7 49,183 vota
Vlerësimi TMDb 5 627 vota

Regjizori

Mike Bigelow
Regjizori

Aktorët

Rob Schneider isDeuce Bigalow
Deuce Bigalow
Eddie Griffin isT.J. Hicks
T.J. Hicks
Jeroen Krabbé isGaspar Voorsboch
Gaspar Voorsboch
Til Schweiger isHeinz Hummer
Heinz Hummer
Douglas Sills isChadsworth Buckingham
Chadsworth Buckingham
Charles Keating isGian-Carlo
Gian-Carlo
Alex Dimitriades isEnzo Giarraputo
Enzo Giarraputo
Kostas Sommer isAssapopoulos Mariolis
Assapopoulos Mariolis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Valley of the Dead (2022) me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Meet Dave (2008) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Friday (1995) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Love Accidentally (2022) me Titra Shqip
Laggies (2014) me Titra Shqip
The Hating Game (2021) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Beethoven’s Treasure Tail (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x