Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Double Blind (2024) me Titra Shqip

Double Blind (2024) me Titra Shqip

Nëse bie në gjumë, vdes.Feb. 09, 2024Ireland90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një provë eksperimentale e drogës shkon keq, subjektet e testimit përballen me një efekt anësor të tmerrshëm: nëse bie në gjumë, vdes. Të bllokuar në një strukturë të izoluar, pason paniku ndërsa përpiqen të arratisen dhe disi të qëndrojnë zgjuar.

Double Blind (2024) me Titra Shqip
Double Blind (2024) me Titra Shqip
Double Blind (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Double Blind
Vlerësimi IMDb 5.6 1,468 vota
Vlerësimi TMDb 5.294 17 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Firestarter (2022) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
All the Names of God (2023) me Titra Shqip
No One Will Save You (2023) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Return of the Jedi (1983) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x