Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 382 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Dual (2022) me Titra Shqip

Dual (2022) me Titra Shqip

Zgjidhni me mençuri.Mar. 18, 2022Canada95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e sëmurë përfundimisht zgjedh një procedurë klonimi për të lehtësuar humbjen e saj për miqtë dhe familjen e saj. Kur ajo bën një shërim të mrekullueshëm, përpjekjet e saj për ta çmontuar klonin e saj dështojnë dhe çojnë në një duel të urdhëruar nga gjykata deri në vdekje.

Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Dual (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dual
Vlerësimi IMDb 6 1,712 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 26 vota

Regjizori

Riley Stearns
Regjizori

Aktorët

Karen Gillan isSarah / Sarah Double
Sarah / Sarah Double
Theo James isRobert Michaels
Robert Michaels
Elina Jackson isOfficial with Flags
Official with Flags
Maija Paunio isSarah's Mother
Sarah's Mother
Rea Lest isEmergency Room Receptionist
Emergency Room Receptionist
Nico Siekkinen isTwo Identical Men
Two Identical Men
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

iBoy (2017) me Titra Shqip
Goon (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip
American Refugee (2021) me Titra Shqip
Permission (2018) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
Amsterdam (2022) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x