Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Early Birds (2023) me Titra Shqip

Early Birds (2023) me Titra Shqip

Oct. 12, 2023Unknown97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thrilleri neo-noir EARLY BIRDS tregon historinë e dy grave jashtëzakonisht të ndryshme Annika dhe Caro, të cilat përfshihen në një rrjet ngjarjesh të paparashikueshme pas një nate jashtë në qytet. Ndërsa të dy ikin së bashku nga policia, tregtarët e drogës dhe ata vetë, ata përballen me përplasjen e dy botëve: lirinë e tyre personale dhe dhunën e pandërprerë.

Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Early Birds (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Early Birds
Vlerësimi IMDb 5.5 146 vota
Vlerësimi TMDb 5.722 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tethered (2022) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Extraction 2 (2023) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Kristen (2015) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Jailer (2023) me Titra Shqip
Manhunter (1986) me Titra Shqip
Fado (2016) me Titra Shqip
The East (2013) me Titra Shqip
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x