Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 210 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Elektra (2005) me Titra Shqip

Elektra (2005) me Titra Shqip

Pamja mund të vrasëJan. 13, 2005Canada97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elektra luftëtarja i mbijeton një eksperience afër vdekjes, bëhet një vrasëse me pagesë dhe përpiqet të mbrojë dy objektivat e saj të fundit, një baba beqar dhe vajzën e tij të vogël, nga një grup vrasësish të mbinatyrshëm.

Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elektra
Vlerësimi IMDb 4.7 97,017 vota
Vlerësimi TMDb 5.041 2,280 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Jennifer Garner isElektra Natchios / Elektra
Elektra Natchios / Elektra
Goran Visnjic isMark Miller
Mark Miller
Natassia Malthe isTyphoid Mary / Typhoid
Typhoid Mary / Typhoid
Kirsten Zien isAbby Miller
Abby Miller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Johnny English (2003) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Justice League: Warworld (2023) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
The Beekeeper (2024) me Titra Shqip
Fearless Hyena 2 (1983) me Titra Shqip
Bad Boys for Life (2020) me Titra Shqip
Renfield (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x