Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 379 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Elf Me (2023) me Titra Shqip

Elf Me (2023) me Titra Shqip

Nov. 24, 2023Italy99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi është një kukudh jokonvencional. Si ndihmës i Santa, ai duket se ka sukses vetëm në ndërtimin e armëve të çuditshme dhe jo lodrave. Fati do ta çojë atë të takojë Elian, një djalë i turpshëm dhe jokonvencional i ndjekur nga një bandë ngacmuesish. Të dy do të ndihmojnë njëri-tjetrin dhe së bashku do të zbulojnë vlerën e miqësisë.

Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Elf Me (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elf Me
Vlerësimi IMDb 5.2 374 vota
Vlerësimi TMDb 5.726 42 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001) me Titra Shqip
Spycies (2020) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Conan the Destroyer (1984) me Titra Shqip
True Grit (2010) me Titra Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
Theresa & Allison (2019) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark (1981) me Titra Shqip
Knights of the Zodiac (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x