Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2419 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Emancipation (2022) me Titra Shqip

Emancipation (2022) me Titra Shqip

Dec. 02, 2022USA132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Frymëzuar nga historia e vërtetë magjepsëse e një njeriu që do të bënte gjithçka për familjen e tij dhe për lirinë. Kur Pjetri, një burrë i skllavëruar, rrezikon jetën e tij për të shpëtuar dhe për t’u kthyer te familja e tij, ai nis një udhëtim të rrezikshëm dashurie dhe durimi.

Emancipation (2022) me Titra Shqip
Emancipation (2022) me Titra Shqip
Emancipation (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Emancipation
Vlerësimi IMDb 6.8 1,431 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 14 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Ben Foster isJim Fassel
Jim Fassel
Steven Ogg isConfederate Sergeant Howard
Confederate Sergeant Howard
Mustafa Shakir isLt. Andrew Cailloux
Lt. Andrew Cailloux
Jayson Warner Smith isCapt. John Lyons
Capt. John Lyons
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Talvar (2015) me Titra Shqip
My Friend Dahmer (2017) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
France (2021) me Titra Shqip
Batman (1989) me Titra Shqip
The Dead Lands (2014) me Titra Shqip
Dead Shot (2023) me Titra Shqip
The Young Victoria (2009) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
The Marine 4: Moving Target (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x