Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 109 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Empire of Assassins (2011) me Titra Shqip

Empire of Assassins (2011) me Titra Shqip

Jul. 05, 2011USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur ngjarjet tragjike i marrin jetën familjes së tij, një burrë hakmarrës e lë mënjanë pikëllimin e tij dhe vë në sy njeriun përgjegjës … duke mos e kuptuar kurrë se armiku që ai kërkon të shkatërrojë është në të vërtetë vëllai i tij.

Empire of Assassins (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal 刺客帝國
Vlerësimi IMDb 3.4 432 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 9 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wrath of Becky (2023) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
Batman Returns (1992) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Hard Target (1993) me Titra Shqip
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl (2005) me Dublim Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Æon Flux (2005) me Titra Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
47 Ronin (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x