Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1479 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip

Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip

Vazhdimi është duke u nisur!Nov. 04, 2022USA129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Tani një detektive me qira si vëllai i saj famëkeq, Enola Holmes merr përsipër çështjen e saj të parë zyrtare për të gjetur një vajzë të zhdukur, pasi shkëndijat e një komploti të rrezikshëm ndezin një mister që kërkon ndihmën e miqve – dhe vetë Sherlock-ut – për ta zbuluar.

Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Enola Holmes 2
Vlerësimi IMDb 6.8 3,658 vota
Vlerësimi TMDb 7.857 315 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brazen (2022) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Tequila Sunrise (1988) me Titra Shqip
Dope (2015) me Titra Shqip
Rampage (2018) me Titra Shqip
The Dead Lands (2014) me Titra Shqip
Hidden Blade (2023) me Titra Shqip
Mona Lisa and the Blood Moon (2022) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x