Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 805 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip

Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip

Mar. 31, 1980Portugal80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua kthehet në shtëpi nga një azil të çmendurish vetëm për të zbuluar se burri i saj tani jeton me një burrë. Dy burrat gjejnë përfundimisht një murgeshë që është përdhunuar dhe të tre bëjnë një komplot për të vrarë gruan për paratë e saj.

Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sinfonía erótica
Vlerësimi IMDb 4.6 400 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 20 vota

Regjizori

Jesús Franco
Regjizori

Aktorët

Lina Romay isMartine de Bressac
Martine de Bressac
Armando Borges isMarquis Armando de Bressac
Marquis Armando de Bressac
Fernando Pereira isEros the Charrette Driver (uncredited)
Eros the Charrette Driver (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
3096 Days (2013) me Titra Shqip
The Last Black Man in San Francisco (2019) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
Making Love (2000) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Two Much (1995) me Titra Shqip
Jack Reacher (2012) me Titra Shqip
578: Magnum (2022) me Titra Shqip
Outside (2022) me Titra Shqip
Boyka: Undisputed IV (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x