Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 193 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip

Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip

Askush nuk ka shpëtuar ndonjëherë nga Alkatraz… dhe askush nuk do të shpëtojë kurrë!Jun. 22, 1979USA113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjiri i San Franciskos, 18 janar 1960. Frank Lee Morris transferohet në Alkatraz, një burg i sigurisë maksimale që ndodhet në një ishull shkëmbor. Edhe pse askush nuk ka arritur të arratiset nga atje, Frank dhe të burgosur të tjerë fillojnë të përgatisin me kujdes një plan arratisjeje.

Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape from Alcatraz
Vlerësimi IMDb 7.6 145,952 vota
Vlerësimi TMDb 7.524 2,607 vota

Regjizori

Don Siegel
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Olga (2021) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Project Wolf Hunting (2022) me Titra Shqip
Spy (2023) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Margot at the Wedding (2007) me Titra Shqip
DogMan (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x