Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1417 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Eugenie (1970) me Titra Shqip

Eugenie (1970) me Titra Shqip

...historia e rrugëtimit të saj drejt perversionitFeb. 20, 1970Germany87 Min.X
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eugenie, një e re e pafajshme, dërgohet në një parajsë ishullore, ku ajo futet në një botë kënaqësie dhe dhimbjeje të kontrolluar nga Dolmance ogurzi. Por kur i dorëzohet fantazive të saj të ndaluara, Eugenie bie në kurthin e një furie droge, sadomazokizmi dhe vrasjesh. A mund të gjejë strehë një vajzë e frikësuar, e cila është nën kontrollin e perversionit trupor, në orgjitë e të shthururve?

Eugenie (1970) me Titra Shqip
Eugenie (1970) me Titra Shqip
Eugenie (1970) me Titra Shqip
Eugenie (1970) me Titra Shqip
Titulli origjinal De Sade 70
Vlerësimi IMDb 5.3 1,838 vota
Vlerësimi TMDb 4.4 34 vota

Regjizori

Jesús Franco
Regjizori

Aktorët

Maria Rohm isMadam Saint Ange
Madam Saint Ange
Paul Müller isMistival
Mistival
María Luisa Ponte isMadame Mistival
Madame Mistival
Anney Kablan isAugustin
Augustin
Colette Giacobine isColette (uncredited)
Colette (uncredited)
Herbert Fux isHardin (uncredited)
Hardin (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Eileen (2023) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Antigang (2015) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
Cult Killer (2024) me Titra Shqip
Wrecker (2017) me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Awoken (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x