Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Event Horizon (1997) me Titra Shqip

Event Horizon (1997) me Titra Shqip

Hapësirë ​​e pafund. Terror i pafund.Aug. 15, 1997United Kingdom95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2047, një grup astronautësh dërgohen për të hetuar dhe shpëtuar anijen Star Event Horizon, e cila u zhduk në mënyrë misterioze shtatë vjet më parë në udhëtimin e saj të parë. Megjithatë, shpejt bëhet e qartë se diçka e keqe qëndron në korridoret e saj.

Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Event Horizon
Vlerësimi IMDb 6.6 196,364 vota
Vlerësimi TMDb 6.524 2,650 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Children of the Corn (2020) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
Decision to Leave (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Day Zero (2022) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
30 Days of Night (2007) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x