Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 369 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip

Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip

Mirë se vini në vijën e re të frontitSep. 07, 2015United Kingdom102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer ushtarak me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, në komandën e një operacioni me dron tepër sekret për kapjen e terroristëve në Kenia, zbulon se objektivat po planifikojnë një sulm vetëvrasës dhe misioni përshkallëzohet nga “kapja” në “vrasjen”. Ndërsa piloti amerikan Steve Watts është gati të angazhohet, një vajzë nëntë vjeçare hyn në zonën e vrasjes, duke shkaktuar një mosmarrëveshje ndërkombëtare që arrin nivelet më të larta të qeverisë amerikane dhe britanike mbi implikimet morale, politike dhe personale të luftës moderne.

Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eye in the Sky
Vlerësimi IMDb 7.3 88,481 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,390 vota

Regjizori

Gavin Hood
Regjizori

Aktorët

Helen Mirren isColonel Katherine Powell
Colonel Katherine Powell
Aaron Paul isSteve Watts
Steve Watts
Alan Rickman isLieutenant General Frank Benson
Lieutenant General Frank Benson
Barkhad Abdi isJama Farah
Jama Farah
Jeremy Northam isBrian Woodale
Brian Woodale
Phoebe Fox isCarrie Gershon
Carrie Gershon
Armaan Haggio isMusa Mo'Allim
Musa Mo'Allim
Aisha Takow isAlia Mo'Allim
Alia Mo'Allim
Monica Dolan isAngela Northman
Angela Northman
Richard McCabe isGeorge Matherson
George Matherson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip
Mermaid Down (2019) me Titra Shqip
Nightwatch (1994) me Titra Shqip
Boyhood (2014) me Titra Shqip
Wakey Wakey (2012) me Titra Shqip
Kill Boksoon (2023) me Titra Shqip
Dear David (2023) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
The Match (2021) me Titra Shqip
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Cashback (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x