Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip

Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip

Sep. 07, 2013USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fioravante vendos të bëhet një Don Juan profesionist, si një mënyrë për të fituar para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murray. Me Murray që vepron si “menaxheri” i tij, dyshja shpejt e gjen veten të kapur në rrymat e dashurisë dhe parave.

Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip
Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip
Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fading Gigolo
Vlerësimi IMDb 6.2 24,688 vota
Vlerësimi TMDb 5.826 517 vota

Regjizori

John Turturro
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Away We Go (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Kung Fu Panda 4 (2024) me Titra Shqip
See How They Run (2022) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Double Dad (2021) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Walking on Sunshine (2014) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Unfinished Business (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x