Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4467 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
  • Server 3streamwish.to
Fast X (2023) me Titra Shqip

Fast X (2023) me Titra Shqip

Fundi i rrugës fillon.May. 17, 2023USA142 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.5 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjatë shumë misioneve dhe kundër mosmarrëveshjeve të pamundura, Dom Toretto dhe familja e tij kanë mundur, nervozuar dhe mposhtur çdo armik në rrugën e tyre. Tani, ata përballen me kundërshtarin më vdekjeprurës me të cilin janë përballur ndonjëherë: Një kërcënim i tmerrshëm që del nga hijet e së kaluarës, i cili ushqehet nga hakmarrja e gjakut dhe që është i vendosur të shkatërrojë këtë familje dhe të shkatërrojë gjithçka – dhe të gjithë – që Dom do, përgjithmonë. .

Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fast X
Vlerësimi IMDb 6.2 1,329 vota
Vlerësimi TMDb 6.954 273 vota

Regjizori

Aktorët

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Jason Momoa isDante Reyes
Dante Reyes
Scott Eastwood isLittle Nobody
Little Nobody
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity: The Marked Ones (2014) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Mickey Blue Eyes (1999) me Titra Shqip
In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip
Supernova (2000) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Darkland: The Return (2023) me Titra Shqip
The Abyss (1989) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x