Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4embedv.net
Femrat (2013) Film Shqiptar

Femrat (2013) Film Shqiptar

Dashuria është një lojë, ku fitues është ai që nuk dëshiron të luajëNov. 15, 2013USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

“Femrat” është një film për një djalë, jeta e të cilit shkon mirë derisa të gjitha gratë rreth tij vendosin se ai është një “peshk” i mirë. Duke qenë një avokat divorci, martesa është më shumë një shfaqje horror për të, pasi gratë janë – në sytë e tij – krijesa të mrekullueshme që dëshirojnë një gjë: të të zënë në kurth përgjithmonë! Një i burgosur i çmendur që do të bëjë gjithçka për të ndaluar divorcin e tij, një nënë obsesive që do që ai të qetësohet, dy binjakë shumë kërkues në kërkim të një burri dhe një shofer taksie i varur nga gruaja janë bota e tij… derisa të bjerë rasti dhe ai të gjejë veten në një stacion autobusi të braktisur, në mëshirën e një bruneje të bukur. Sa më i zgjuar të bëhet ai në shmangien e kurtheve joshëse që ndërtojnë gratë rreth tij, aq më e pamundur bëhet të ikësh përgjithmonë… sepse në fund të fundit, dashuria është një lojë dhe fituesi ndonjëherë është ai që nuk i pëlqen të luajë.

Femrat (2013) Film Shqiptar
Titulli origjinal Femrat
Vlerësimi IMDb 6.7 426 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip
Resort to Love (2021) me Titra Shqip
One True Loves (2023) me Titra Shqip
My Big Fat Greek Wedding 2 (2016) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Four to Dinner (2022) me Titra Shqip
Evan Almighty (2007) me Titra Shqip
The Menu (2022) me Titra Shqip
Deadpool (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x