Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 578 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Ferrari (2023) me Titra Shqip

Ferrari (2023) me Titra Shqip

Dec. 14, 2023China131 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ngjarjet e vendosura gjatë verës së vitit 1957. Ish-piloti i garave, Enzo Ferrari, është në krizë. Falimentimi kërcënon kompaninë që ai dhe gruaja e tij, Laura, e ndërtuan nga asgjëja dhjetë vjet më parë. Martesa e tyre e stuhishme lufton me zinë për një djalë dhe me pranimin e një tjetri.

Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ferrari
Vlerësimi IMDb 6.8 13,359 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 200 vota

Regjizori

Michael Mann
Regjizori

Aktorët

Adam Driver isEnzo Ferrari
Enzo Ferrari
Penélope Cruz isLaura Ferrari
Laura Ferrari
Patrick Dempsey isPiero Taruffi
Piero Taruffi
Jack O'Connell isPeter Collins
Peter Collins
Gabriel Leone isAlfonso De Portago
Alfonso De Portago
Sarah Gadon isLinda Christian
Linda Christian
Michele Savoia isCarlo Chiti
Carlo Chiti
Valentina Bellè isCecilia Manzini
Cecilia Manzini
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Broken Silence (2001) me Titra Shqip
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
The Whale (2022) me Titra Shqip
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
UFO (2022) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
Black Beauty (2020)
Breakdown (1997) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Nëntori i Dytë (1982) aka The Second November Film Shqiptar
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x