Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2030 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip

Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip

Mos Humbni Kulmin.Jan. 17, 2018United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marrëdhënia midis Anastasia Steele dhe Christian Gray ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Filloi me një marrëveshje sui generis dhe përfundoi me lindjen e një dashurie të vërtetë, një dashuri pa të cilën Kristiani nuk mund të bëjë më. Ndërsa Anastasia u bë më e sigurt në vetvete, Christian ngadalë u mbështet tek ajo dhe vendosi të martohej me të. Sidoqoftë, lidhja e tyre do të vihet përsëri në provë.

Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades Freed
Vlerësimi IMDb 4.5 59,263 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 6,375 vota

Regjizori

James Foley
Regjizori

Aktorët

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Marcia Gay Harden isDr. Grace Trevelyan-Grey
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Andrew Airlie isCarrick Grey
Carrick Grey
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Love Witch (2016) me Titra Shqip
The Cobbler (2014) me Titra Shqip
Eja aka Come (1987) Film Shqiptar
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Charlie Bartlett (2007) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x