Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3501 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3obeywish.com
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip

Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip

Jeni kurioz?Feb. 11, 2015United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Jeta e studentes së re të universitetit Anastasia Steele ndryshon rrënjësisht kur takon Christian Gray, CEO të një kompanie dhe një njeri aq magjepsës sa edhe i errët dhe plot sekrete, për një intervistë. Kur të dy fillojnë takimin, Anastasia nënshkruan një lloj kontrate e cila liston rregullat e marrëdhënies së tyre, të përbëra nga dominimi dhe nënshtrimi.

Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fifty Shades of Grey
Vlerësimi IMDb 4.1 304,619 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 9,677 vota

Regjizori

Peter Kohn
Regjizori

Aktorët

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Jennifer Ehle isCarla Wilks
Carla Wilks
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Victor Rasuk isJose Rodriguez
Jose Rodriguez
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Marcia Gay Harden isDr. Grace Trevelyan-Grey
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

6 Years (2015) me Titra Shqip
Confessions of a Hitman (2022) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
American Star (2024) me Titra Shqip
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
The Last Paradiso 2021
Malena (2000) me Titra Shqip
Love Lies Bleeding (2008) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x