Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Fight Against Evil (2021) me Titra Shqip

Fight Against Evil (2021) me Titra Shqip

Oct. 04, 2021China83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Policia kriminale Li Hongqi shoqëroi të dashurën e tij në vendlindjen e tij për Vitin e Ri Kinez dhe aksidentalisht zbuloi se vjehrri i tij Lao Tao ishte përfshirë në këtë rast të lidhur me krimin. Li Hongqi, me një ndjenjë të fortë drejtësie, vendosi të hiqte dorë nga pushimet dhe bashkëpunoi me policinë lokale për të nisur një hetim.

Fight Against Evil (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 东北警察故事
Vlerësimi IMDb 6.2 43 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 6 vota

Regjizori

Qin Pengfei
Regjizori

Aktorët

Tse Miu isLi Hunqi
Li Hunqi
Li Daqiang isTao Qingchun
Tao Qingchun
Gu Jing isTao Ji
Tao Ji
Bao Xiaoping isXiao Ermao
Xiao Ermao
Zhang Haosen isLiu Dong
Liu Dong
Yi Yunhe isXiao Damao
Xiao Damao
Wang Weishen isXiao Sanmao
Xiao Sanmao
Mu Xiaobo isGuo Xiaojun
Guo Xiaojun
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
HiGH&LOW The Movie 3: Final Mission (2017) me Titra Shqip
Knocking (2021) me Titra Shqip
The Breath (2009) me Titra Shqip
NYAD (2023) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
Death Wish (2018) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
My Big Fat Greek Wedding (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x