Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1080 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Fight Club (1999) me Titra Shqip

Fight Club (1999) me Titra Shqip

Të keqen. Sakatim. Sapun.Oct. 15, 1999Germany139 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një pagjumës me bombë me sahat dhe një shitës sapuni i rrëshqitshëm e kanalizojnë agresionin e parë mashkullor në një formë të re shokuese terapie. Koncepti i tyre kapet, me “klubet luftarake” të nëndheshme që formohen në çdo qytet, derisa një ekscentrike të pengojë dhe të ndezë një spirale jashtë kontrollit drejt harresës.

Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fight Club
Vlerësimi IMDb 8.8 2,125,170 vota
Vlerësimi TMDb 8.431 25,536 vota

Regjizori

David Fincher
Regjizori

Aktorët

Edward Norton isThe Narrator
The Narrator
Brad Pitt isTyler Durden
Tyler Durden
Meat Loaf isRobert
Robert "Bob" Paulson
Jared Leto isAngel Face
Angel Face
Zach Grenier isRichard Chesler
Richard Chesler
Holt McCallany isThe Mechanic
The Mechanic
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

What Happens Later (2023) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
True Story (2015) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Slotherhouse (2023) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
Mary Kom (2014) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x