Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 262 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Fighter (2024) me Titra Shqip

Fighter (2024) me Titra Shqip

Jan. 24, 2024India167 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aviatorët kryesorë të IAF mblidhen së bashku përballë rrezikut të afërt, për të formuar Air Dragons. Luftëtari shpalos shoqërinë, vëllazërinë dhe betejat e tyre, të brendshme dhe të jashtme.

Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal फाइटर
Vlerësimi IMDb 6.6 40,315 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 23 vota

Regjizori

Aktorët

Hrithik Roshan isShamsher Pathania (Patty)
Shamsher Pathania (Patty)
Deepika Padukone isMinal Rathore (Minni)
Minal Rathore (Minni)
Anil Kapoor isRakesh Jaisingh (Rocky)
Rakesh Jaisingh (Rocky)
Karan Singh Grover isSartaaj Gill (Taj)
Sartaaj Gill (Taj)
Akshay Oberoi isBasheer Khan (Bash)
Basheer Khan (Bash)
Ashutosh Rana isAbhijeet Rathore
Abhijeet Rathore
Rishabh Sawhney isAzhar Akhtar
Azhar Akhtar
Sanjeeda Sheikh isSaanchi Gill
Saanchi Gill
Sharib Hashmi isVarthaman
Varthaman
Mahesh Shetty isRajan Unnithan (Unni)
Rajan Unnithan (Unni)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The White Tiger (2021)
Heart of the Hunter (2024) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: At World’s End (2007) me Titra Shqip
Dune (2021) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
Holiday (2014) me Titra Shqip
Timecop (1994) me Titra Shqip
Ben & Jody (2022) me Titra Shqip
The Island (2023) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x