Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Follow Her (2022) me Titra Shqip

Follow Her (2022) me Titra Shqip

Dëshiron të bëhesh i famshëm, apo jo?Apr. 20, 2022USA95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aktore aspiruese i përgjigjet një reklame misterioze të klasifikuar dhe e gjen veten të bllokuar në fantazinë e shtrembëruar të hakmarrjes së shefit të saj të ri.

Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Follow Her
Vlerësimi IMDb 5.1 1,252 vota
Vlerësimi TMDb 4.885 13 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inside (2007) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
The Guest (2014) me Titra Shqip
The Informer (2019) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Aftermath (2017) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Maps to the Stars (2014) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
The Droving (2020) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x