Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2065 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3obeywish.com
Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip

Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip

Dec. 31, 2021Unknown106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Gabrielit është një histori magjepsëse dhe jashtëzakonisht pasionante e arratisjes së tij nga ‘ferri’ personal, ndërsa ai përpiqet të fitojë të pamundurën, faljen dhe dashurinë.

Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gabriel's Rapture: Part One
Vlerësimi IMDb 6.1 329 vota

Regjizori

Tosca Musk
Regjizori

Aktorët

Melanie Zanetti isJulia Mitchell
Julia Mitchell
Giulio Berruti isGabriel Emerson
Gabriel Emerson
Margaux Brooke isChrista Peterson
Christa Peterson
Purva Bedi isProfessor Tara Chakravartty
Professor Tara Chakravartty
Nicky Buggs isDiane Stewart
Diane Stewart
Ned Van Zandt isProfessor Jeremy Martin
Professor Jeremy Martin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Accidental Love (2015) me Titra Shqip
Asteroid City (2023) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Little Fish (2021) me Titra Shqip
October Gale (2014) me Titra Shqip
Until We Meet Again (2022) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Love Clinic (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x