Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip

Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip

Një lamtumirë për Westerosin me njerëzit që ndërtuan mbretërinëMay. 26, 2019USA115 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për një vit, regjisorja e mirënjohur britanike Jeanie Finlay u përfshi në xhirimet e serialit hit të HBO-së “Game of Thrones”, që tregon krijimin e sezonit më ambicioz dhe më të komplikuar të shfaqjes. Duke debutuar një javë pas finales së serisë 8, GAME OF THONES: THE LAST WATCH gërmohet thellë në baltë dhe gjak për të zbuluar lotët dhe triumfet e përfshira në sfidën për të sjellë në jetë botën e fantazisë së Westeros në studiot, fusha dhe fusha shumë reale. parkingjet e Irlandës së Veriut. I krijuar me akses të paparë, GAME OF THONES: THE LAST WATCH është një portret nga afër dhe personal nga llogoret e prodhimit, duke ndjekur ekuipazhin dhe kastin teksa përballen me motin ekstrem, duke ndëshkuar afatet dhe një fandom gjithnjë të emocionuar të uritur për spoilerë . Shumë më tepër se një dokumentar “make of”, ky është një histori qesharake, zemërthyer, e treguar me zgjuarsi dhe intimitet, për kënaqësitë e hidhura të asaj që do të thotë të krijosh një botë – dhe më pas duhet t’i thuash lamtumirë asaj.

Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip
Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip
Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip
Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Game of Thrones: The Last Watch
Vlerësimi IMDb 7.1 6,586 vota
Vlerësimi TMDb 7.061 301 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extremis (2016) me Titra Shqip
Villeneuve Pironi (2022) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles (2020) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Life after killing (2016) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x