Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3voe.sx
Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip

Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip

Apr. 07, 2023Nigeria124 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh që secili duhet të lundrojë në fatin e tij, duke u rritur në rrugët dhe lagjen plot zhurmë të Isale Eko, Lagos.

Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip
Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip
Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip
Gangs of Lagos (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gangs of Lagos
Vlerësimi IMDb 6.6 2,783 vota
Vlerësimi TMDb 6.291 44 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
When Angels Sleep (2018) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Night of the 12th (2022) me Titra Shqip
Chor Nikal Ke Bhaga (2023) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Boston Strangler (2023) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x