Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5173 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vidmoly.to
  • Server 4flaswish.com
Ganti-Ganti (2023) me Titra Shqip

Ganti-Ganti (2023) me Titra Shqip

Dec. 01, 2023Philippines92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër jetë ndërthuren për shkak të një qëllimi – për të marrë hak. Gjërat bëhen më të përgjakshme dhe më kaotike kur të gjithë e kuptojnë se kush është truri i vërtetë.

Ganti-Ganti (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ganti-Ganti
Vlerësimi IMDb 6.9 26 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Atlantis (2020) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Mother’s Day (2023) me Titra Shqip
A Prince in Paradise (2023) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs (1991) me Titra Shqip
The Corpse of Anna Fritz (2015) me Titra Shqip
Beastly (2011) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x