Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
George Washington (2000) me Titra Shqip

George Washington (2000) me Titra Shqip

Në këtë rrugë të shtrembëruar, ju lutemi kujdesuni mbi shpirtin tim dhe më ngrini lart aq butësisht që të mos prek tokën.Oct. 01, 2000United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet të trishtuar bujqësor në jug të Shteteve të Bashkuara, një djalë 12-vjeçar, Buddy, vritet aksidentalisht nga moshatari i tij George gjatë një loje të pafajshme në një park zbavitës të braktisur.

George dhe miqtë e tij, të detyruar të përballen me situatën dramatike dhe të bëjnë një sërë zgjedhjesh të vështira, do të provojnë të jenë heronj të vërtetë bashkëkohorë amerikanë.

George Washington (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal George Washington
Vlerësimi IMDb 7.3 7,911 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 78 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

God’s Crooked Lines (2022) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Southern Gospel (2023) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Der Albaner aka The Albanian (2010) Film Shqiptar
Tully (2018) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Gold Brick (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x