Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 560 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2doods.pro
Gomorrah (2008) me Titra Shqip

Gomorrah (2008) me Titra Shqip

Jan. 01, 2008Italy135 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Midis Scampia, Aversa dhe Casal di Principe, pesë histori tmerri të përditshëm. Një djalë i vogël bëhet pjesë e fuqisë punëtore kriminale; një “kontabilist” i Camorrës prek me dorë dhunën e vërtetë; një rrobaqepës me përvojë “sgarra” që bashkëpunon me kinezët; trafikimi i një menaxheri të menaxhimit të mbetjeve toksike; Dy “të parregullt” ëndërrojnë të imitojnë Tony Montanën, por e bejnë lëmsh …

Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gomorra
Vlerësimi IMDb 7 47,966 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 929 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burning Bright (2010) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Ararat 2002
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
Sleeping Dogs (2024) me Titra Shqip
Dante’s Peak (1997) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
The Young Victoria (2009) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
See You Next Christmas (2021) me Titra Shqip
My Big Fat Greek Wedding (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x