Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 712 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2doods.pro
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip

Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip

Apr. 16, 1988Japan89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në muajt e fundit të Luftës së Dytë Botërore, 14-vjeçari Seita dhe motra e tij Setsuko mbeten jetimë kur nëna e tyre vritet gjatë një sulmi ajror në Kobe, Japoni. Pas një konflikti me tezen e tyre, ata zhvendosen në një strehë të braktisur me bomba. Pa asnjë të afërm të mbijetuar dhe racionet e tyre të urgjencës janë varfëruar, Seita dhe Setsuko luftojnë për të mbijetuar.

Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal 火垂るの墓
Vlerësimi IMDb 8.5 295,512 vota
Vlerësimi TMDb 8.455 4,854 vota

Regjizori

Isao Takahata
Regjizori

Aktorët

Tsutomu Tatsumi isSeita (voice)
Seita (voice)
Ayano Shiraishi isSetsuko (voice)
Setsuko (voice)
Yoshiko Shinohara isMother (voice)
Mother (voice)
Akemi Yamaguchi isAuntie (voice)
Auntie (voice)
Kozo Hashida isObayashi Chairman (voice)
Obayashi Chairman (voice)
Masayo Sakai isWoman who takes care of Setsuko (voice)
Woman who takes care of Setsuko (voice)
Masayo Sakai isCousin (voice)
Cousin (voice)
Yoshio Matsuoka isGosaku (voice)
Gosaku (voice)
Masahiro Kanetake isAunt's House Guest (voice)
Aunt's House Guest (voice)
Kiyoshi Yanagawa isPatrolman (voice)
Patrolman (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bridget Jones’s Diary (2001) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Southpaw (2015) me Titra Shqip
The Imitation Game (2014) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 3: Revelations (2009) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Braveheart 1995
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x