Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13327 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3 Dublim Shqipvoe.sx
  • Server 4 Dublim Shqipds2com
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip

Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip

Kohë të errëta dhe të vështira janë përpara.Nov. 16, 2005United Kingdom157 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 9 vota

Përshkrimi i Filmit

Harry Potter, në vitin e tij të katërt, zgjidhet nga Kupa e Zjarrit për të përfaqësuar Hogwarts në Turneun Triwizard, ku shkollat ​​e ndryshme garojnë në gara magjike. Megjithatë, gjatë turneut, Lord Voldemort shfaqet.

 

Shënim:

Filmi kësaj here ka të bëjë me Brendan Gleeson, i cili është “Evil Eye” Moody, profesori i ri i Mbrojtjes Kundër Arteve të Errëta, një sy i rremë dhe anësor, një gjymtyrë hekuri, një prirje për shishe dhe shpërthime, por gjithashtu një i vëmendshëm mësues dhe një mbrojtës këmbëngulës.

Drejtuar nga Mike Newell, ky është sigurisht më “Britaniku” nga katër filmat në sagë, me shumë humor dhe më shumë se një prekje e tmerrit të Clive Barker.

Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harry Potter and the Goblet of Fire
Vlerësimi IMDb 7.7 561,868 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 15,603 vota

Regjizori

Mike Newell
Regjizori

Aktorët

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Brendan Gleeson isAlastor
Alastor "Mad-Eye" Moody
Gary Oldman isSirius Black
Sirius Black
Robert Pattinson isCedric Diggory
Cedric Diggory
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Street Fighter: Assassin’s Fist (2014) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Three Wishes for Cinderella (2021) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark (1981) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
The Hole (2009) me Titra Shqip
Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
1.7 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x