Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.re
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip

Zbulohen sekretet e errëtaJul. 07, 2009United Kingdom153 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota

Përshkrimi i Filmit

Harry Potter tani është në vitin e gjashtë në Hogwarts. Ai dhe miqtë e tij prej një kohe të gjatë – Ron dhe Hermione – dyshojnë se Draco Malfoy është bërë një Ngrënës i Vdekjes dhe po bën komplot në hije. Në klasën e parë të Potions, Harry vjen në zotërim të një libri të përdorur, i cili i përkiste Princit misterioz të Gjysmë-Gjakut dhe, duke ndjekur shënimet e tij të shkruara me dorë, ai ka sukses shkëlqyeshëm në eksperimente…

 

Shënim:

Tema e humbjes së pafajësisë dhe sakrificës së brezave të vjetër, në mënyrë që gabimet e baballarëve të mos përsëriten, është më shumë se kurrë në plan të parë, dhe karakteri i Draco Malfoy, në të kaluarën shpesh i reduktuar në pika, më në fund merr një zhvillim .

Princi gjysmë-gjak është adaptimi më i kushtueshëm deri më tani, por edhe më pak i përfunduar: nuk ka mungesë zbulimesh dhe kthesash, por kërkimi mbetet i pazgjidhur dhe do të vazhdojë në filmat e ardhshëm, duke përbërë një lloj trilogjie përfundimtare.

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harry Potter and the Half-Blood Prince
Vlerësimi IMDb 7.6 488,133 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 14,665 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Tom Felton isDraco Malfoy
Draco Malfoy
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Jim Broadbent isHorace Slughorn
Horace Slughorn
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Outlaws (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2014) me Titra Shqip
Venetian Rascal Goes to America (2002) me Dublim Shqip
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Anaconda (1997) me Titra Shqip
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
The Monkey King (2023) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Mad Max Beyond Thunderdome (1985) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Cinderella’s Hot Night (2017) me Titra Shqip
The Revenant (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x