Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9620 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.re
  • Server 3vidmoly.to
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip

Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip

E keqja duhet përballur.Jun. 28, 2007United Kingdom138 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 6 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjatë pushimeve të verës Harry Potter bëhet i bindur se Ron, Hermione dhe Dumbledore po e mbajnë atë në errësirë ​​për fakte të shumta ndërsa ai është i detyruar të qëndrojë në Privet Drive. Pasi përdori një magji për të mbrojtur veten, Harry kufizohet në shtëpinë e Sirius Black dhe zbulon se Dumbledore kryeson Urdhrin e Feniksit, një organizatë sekrete e ngarkuar për të luftuar Lordin Voldemort.

 

Shënim:

Filmi ka pikat e tij të forta në përplasjet magjike të finales, në shembjen fantasmagorike të një arkivi të mbushur me topa kristali dhe në mësuesen e re të Mbrojtjes Kundër Arteve të Errëta, një amvise e buzëqeshur, e pabesë me një kostum rozë.

Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harry Potter and the Order of the Phoenix
Vlerësimi IMDb 7.5 523,514 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 14,888 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Tom Felton isDraco Malfoy
Draco Malfoy
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
God’s Crooked Lines (2022) me Titra Shqip
Sinister (2012) me Titra Shqip
The Siege of Robin Hood (2022) me Titra Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
Brazen (2022) me Titra Shqip
Dragon Rider (2020) me Dublim Shqip
The School for Good and Evil (2022) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x