Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 651 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Hercules (1997) me Dublim Shqip

Hercules (1997) me Dublim Shqip

Burri. Miti. Filmi.Jun. 20, 1997USA93 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I dhuruar me forcë mbinjerëzore, një i ri i vdekshëm i quajtur Herkuli niset për të provuar veten një hero në sytë e babait të tij, perëndisë së madhe Zeus. Së bashku me miqtë e tij Pegasus, një kalë fluturues dhe Phil, një trainer personal, Hercules mashtrohet nga zuzari gazmor dhe kokëfortë Hades, i cili po planifikon të pushtojë malin Olimp!

Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Hercules
Vlerësimi IMDb 7.3 251,756 vota
Vlerësimi TMDb 7.502 6,983 vota

Regjizori

Ron Clements
Regjizori

Aktorët

Tate Donovan isHercules (voice)
Hercules (voice)
Josh Keaton isYoung Hercules (voice)
Young Hercules (voice)
Roger Bart isYoung Hercules (singing voice)
Young Hercules (singing voice)
Danny DeVito isPhiloctetes (voice)
Philoctetes (voice)
James Woods isHades (voice)
Hades (voice)
Susan Egan isMeg (voice)
Meg (voice)
Bobcat Goldthwait isPain (voice)
Pain (voice)
Matt Frewer isPanic (voice)
Panic (voice)
Rip Torn isZeus (voice)
Zeus (voice)
Samantha Eggar isHera (voice)
Hera (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassin’s Creed: Embers (2011) me Titra Shqip
Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie (2023) me Titra Shqip
Super Bear (2019) me Titra Shqip
Chronicles of the Ghostly Tribe (2015) me Titra Shqip
The Legend of Hercules (2014) me Titra Shqip
Josee, the Tiger and the Fish (2020) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Kong: Skull Island (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x