Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 981 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Hercules (2014) me Titra Shqip

Hercules (2014) me Titra Shqip

Para se të bëhej legjendë, ai ishte një burrë.Jul. 23, 2014USA99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1400 vjet më parë, një shpirt i torturuar eci në tokë që nuk ishte as njeri, as zot. Herkuli ishte djali i fuqishëm i mbretit perëndie Zeus, për këtë ai nuk mori gjë tjetër veçse vuajti gjithë jetën e tij. Pas dymbëdhjetë punëve të mundimshme dhe humbjes së familjes së tij, ky shpirt i errët, i lodhur nga bota ua ktheu shpinën perëndive duke gjetur ngushëllimin e tij të vetëm në betejën e përgjakshme. Me kalimin e viteve ai u ngroh në shoqërinë e gjashtë shpirtrave të ngjashëm, lidhja e tyre e vetme ishte dashuria për të luftuar dhe prania e vdekjes. Këta burra dhe gra nuk pyesin kurrë se ku shkojnë për të luftuar ose pse ose kë, vetëm sa do të paguhen. Tani mbreti i Trakës i ka punësuar këta mercenarë për të trajnuar njerëzit e tij për t’u bërë ushtria më e madhe e të gjitha kohërave. Është koha që kjo bandë shpirtrash të humbur të hapen më në fund se sa larg kanë rënë kur duhet të stërvitin një ushtri që të bëhet po aq e pamëshirshme dhe e etur për gjak sa është bërë reputacioni i tyre.

Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hercules
Vlerësimi IMDb 6 157,310 vota
Vlerësimi TMDb 5.75 3,638 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

2 Fast 2 Furious (2003) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
The Lost World: Jurassic Park (1997) me Titra Shqip
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet (2022) me Titra Shqip
Fast Charlie (2023) me Titra Shqip
Three Kings (1999) me Titra Shqip
Taken 2 (2012) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
The Kitchen (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x