Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip

Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip

Heronjtë goditën më fort.Aug. 26, 1988USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danny O’Brien është kthyer në aksion duke luftuar me famëkeqin Simon Moon, i njohur gjithashtu si Terrori. Tre vjet më parë O’Brien kishte kapur i vetëm The Terror dhe u quajt Hero nga njerëzit e L.A. Tani Simon është arratisur dhe ka filluar të vrasë përsëri gra, dhe O’Brien është i vetmi burrë që mund ta ndalojë atë.

Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip
Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hero and the Terror
Vlerësimi IMDb 5.2 4,362 vota
Vlerësimi TMDb 5.513 78 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Art of Love (2024) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
Restraint (2008) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
The Pod Generation (2023) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
Left Behind (2014) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Old Oak (2023) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x