Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Horsemen (2009) me Titra Shqip

Horsemen (2009) me Titra Shqip

Katër viktima. Katër sekrete të dhimbshme.Feb. 06, 2009Canada90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv kohët e fundit i ve, ende i pikëlluar për vdekjen e gruas së tij, zbulon një lidhje tronditëse midis tij dhe të dyshuarve në një zbavitje vrasjesh serike të lidhur me Katër Kalorësit e Apokalipsit.

Horsemen (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Horsemen
Vlerësimi IMDb 5.5 23,973 vota
Vlerësimi TMDb 5.871 520 vota

Regjizori

Aktorët

Dennis Quaid isAidan Breslin
Aidan Breslin
Zhang Ziyi isKristen
Kristen
Lou Taylor Pucci isAlex Breslin
Alex Breslin
Paul Dooley isFather Whiteleather
Father Whiteleather
Liam James isSean Breslin
Sean Breslin
Chelcie Ross isPolice Chief Krupa
Police Chief Krupa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Drishyam (2015) me Titra Shqip
A Day and a Half (2023) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Max (2015) me Titra Shqip
Detective Knight: Independence (2023) me Titra Shqip
The X-Treme Riders (2023) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt (1989) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Goal! (2005) me Titra Shqip
Brawl in Cell Block 99 (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x