Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
House Party (2023) me Titra Shqip

House Party (2023) me Titra Shqip

Festa si jeta juaj varet prej saj.Jan. 12, 2023USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Promotorët aspirantë të klubit dhe miqtë më të mirë Damon dhe Kevin mezi po i mbajnë gjërat së bashku. Pa para, pa fat dhe gati për të humbur çatitë mbi kokë – dhe të sapo pushuar nga puna e tyre me ashensor të ulët si pastrues shtëpish – çifti ka nevojë për një fitim të madh të papritur për t’i larguar problemet e tyre. Në një lëvizje ‘çfarë dreqin?’, ata vendosin të organizojnë festën e vitit në një rezidencë ekskluzive, vendi i punës së tyre të fundit të pastrimit, i cili thjesht nuk i përket askujt tjetër përveç LeBron James. Nuk ka leje? Nuk ka problem. Çfarë mund të shkojë keq?

House Party (2023) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal House Party
Vlerësimi IMDb 4.4 4,120 vota
Vlerësimi TMDb 5.685 92 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Theater Camp (2023) me Titra Shqip
Let’s Kill Ward’s Wife (2014) me Titra Shqip
See How They Run (2022) me Titra Shqip
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Friends with Benefits (2011) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Freaky Friday (2003) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Yes Day 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x