Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1324 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Hypnotic (2023) me Titra Shqip

Hypnotic (2023) me Titra Shqip

Kontrolli është një iluzion.May. 11, 2023United Kingdom94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv ngatërrohet në një mister që përfshin vajzën e tij të zhdukur dhe një program sekret qeveritar, ndërsa heton një varg krimesh që ndiejnë realitetin.

Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Hypnotic (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hypnotic
Vlerësimi IMDb 5.6 2,530 vota
Vlerësimi TMDb 6.864 44 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Enemy (2013) me Titra Shqip
Centigrade 2020
RocknRolla (2008) me Titra Shqip
Taken 2 (2012) me Titra Shqip
Amigos (2023) me Titra Shqip
The Imitation Game (2014) me Titra Shqip
Army of Thieves (2021) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
An Action Hero (2022) me Titra Shqip
Out of Darkness (2024) me Titra Shqip
We’re No Angels (1989) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x